Fontos változás: erre figyeljetek, ha BKK-bérletet vesztek diákként
Januártól több diákbérlettípus is megszűnik a Budapesti Közlekedési Központnál – mutatjuk, mit érdemes tudni a változásokról, és hogyan érinti ez az iskolásokat és egyetemistákat.
Januártól több diákbérlettípus is megszűnik a Budapesti Közlekedési Központnál – mutatjuk, mit érdemes tudni a változásokról, és hogyan érinti ez az iskolásokat és egyetemistákat.
Nem szokványos hétvégi program: 130 kilométert tekert a budapesti egyetemista egy fővárosi közbringával.
Sok tanulónak indult új intézményben a tanév, ami új diákigazolvány igényléssel is jár. Mutatjuk, miket érdemes tudnotok, ha diákként rendszeresen használjátok a tömegközlekedést.
Másfél perces animáció mutatja be, hogy milyen a tömegközlekedés egy átlagos hétköznap Budapesten
Számos járat nem, vagy terelve közlekedik majd a rendezvények miatt.
Március 1-től a teljes árú havibérlet 8950 forint lesz, amit továbbra is elfogadnak a főváros egész területén a MÁV, a Volánbusz és HÉV járatain.
Budapest közigazgatási határain belül használhatjátok.
Akár az egész országot átszelhetjük havi 18 990 forintért, márciustól pedig Budapesten sem kell külön jegyeket és bérleteket vásárolni.
Ezekre a napokra alacsonyabb utasforgalom jellemző.
Mutatjuk, hogyan közlekednek szilveszter éjjelén a BKK járatai.
A központ munkatársai bemutatják a 11. és 12. osztályos tanulóknak, hogyan zajlik náluk egy nap, milyen feladatokat végeznek azért, hogy fenntartható legyen a főváros közlekedése.
Január 18-án délelőtt 10 órától több mint 68 ezer diák írja a központi felvételi vizsgát matekból és magyarból az ország 555 helyszínén. Kövessétek velünk az eseményeket az Eduline-on, ahol a vizsga után diákvéleményekkel és szaktanári véleményekkel várunk titeket, később pedig jövünk a feladatlapokkal is.