Újabb pedagógus mondott fel a "vasalódeszkásként" elhíresült tanár makói gimnáziumából
Még egy tanár távozik, abból a makói gimnáziumból, ahol a három éve "vasalódeszkásként" elhíresült tanár, Vezsenyi László is tanított.
Még egy tanár távozik, abból a makói gimnáziumból, ahol a három éve "vasalódeszkásként" elhíresült tanár, Vezsenyi László is tanított.
Vezsenyi László még a 2020-as karantén idején lett híres online tesiórájával, akkor egy vasalódeszkán mutatta be az úszásgyakorlatot. Most a sztrájk miatt üzent.
A "vasalódeszkás" tanár, illetve az évvégi osztályzás is helyet kapott a 20. ARC kiállítás témái között. Képgaléria.
Balázs József a hódmezővásárhelyi Németh László Gimnázium és Általános Iskolában kapott munkát.
Nemrég elárverezték a híres "oktatási" vasalódeszkát, a licitet egy szegedi vállalkozó nyerte. A deszkának pedig már az új helyes is megvan.
Kétezer forintról indult a licit Vezsenyi László makói tornatanár híres vasalódeszkájáért. Az árverés a Facebookon, a Tappancs Állatvédő Alapítvány oldalán zajlott. Tegnap délután a nagy karriert befutó vasalódeszka el is kelt: két nyertest is hirdettek, így összesen több mint 400 ezer forintot hozott az állatmenhelynek.
A miniszter mai videójában válaszolt arra a kérdésre, hogy mit gondol a „vasalódeszkás tanár” esetéről.
Vezsenyi László, a „vasalódeszkás tanár” úgy döntött, hogy jótékony célra ajánlja fel a nagy karriert befutó vasalódeszkát.
Nem szereti, hogy „vasalódeszkás tanárként” híresült el, ha visszamehetne az időben, nem is csinálná meg a „digitális úszásóra” videót - mesélte el Vezsenyi László a hvg.hu riportjában.
Balázs József "Köszönetnyilvánítás" címmel juttatta el közleményét az ATV szerkesztőségébe.
Az idei évzárók a járvány miatt elrendelt intézkedések miatt sem mondhatók hagyományosnak, de van aki még ezt a különleges év végi helyzetet is tudta űberelni.
Balázs József sem a szülőkkel, sem az intézmény pedagógusaival, sem a helyi önkormányzattal nem tárgyalt a mártélyi Varga Tamás Általános Iskola Mártélyi Tagintézmény bezárásáról.
Idén először nem az Eötvös Loránd Tudományegyetem került a HVG felsőoktatási rangsorának élére, hanem a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem.