Önköltséges képzésre vettek fel? Akkor erről jó, ha tudtok
Ha önköltséges, vagyis fizetős szakon tanultok, érdemes utánanéznetek, hogy milyen lehetőségekkel könnyíthettek a költségeken. A Diákhitel2 éppen nektek szól.
Ha önköltséges, vagyis fizetős szakon tanultok, érdemes utánanéznetek, hogy milyen lehetőségekkel könnyíthettek a költségeken. A Diákhitel2 éppen nektek szól.
Hamarosan kezdődik az új félév az egyetemeken, sokaknak ez lesz az első, ezért most összegyűjtöttünk pár fontos infót a diákhitelről. Kik vehetik fel a szabadon felhasználható diákhitel1-et? Itt a válasz:
Kik vehetik fel a szabadon felhasználható diákhitel1-et? Összegyűjtöttünk minden fontos információt a leendő elsőéveseknek.
Ki veheti fel a legnépszerűbb konstrukciót, és mikor kell elkezdeni törleszteni? Ahhoz, hogy felelősen dönthessetek a szabadon felhaszbnálható Diákhitel 1 felvételéről, ezekkel tisztában kell lennetek.
Egy egész generációt tesz tönkre a diákhitel-tartozás – derül ki abból a kétezer véleményből, amelyett amerikai friss...
Évi 1,2 millió forintot is felvehetnének tanulmányi költségeik fizetésére az egyetemisták, de a pénzt már 35 évesen...
Elektronikus úton is intézhetik diákhitellel kapcsolatos ügyeiket a hallgatók a jövőben az újonnan indított Diákhitel Direkt szolgáltatáson keresztül; a hitellel kapcsolatban nyáron több változás is hatályba lépett.
Eddig sem volt olcsó, egy év múlva pedig még többe kerül majd a diploma Nagy-Britanniában: egyes felsőoktatási intézményekben a tandíj az évi 9000 fontot is elérheti. A legtöbb hallgató diákhitelből fedezi majd a tanulás költségeit, így sokan 50 ezer font adóssággal kezdenek neki az álláskeresésnek.
Ügyfélbarát változások lesznek a diákhitelrendszerben, miután a kormány elfogadta a hallgatói hitelrendszerről szóló rendelet módosítását - hívta fel a figyelmet a Diákhitel Központ Zrt. hétfőn.
A diákhitel kamatának mértéke fél százalékponttal csökken július 1-én, így minden eddiginél alacsonyabb szintre, 8 százalékra mérséklődik, a hitelkonstrukcióban felvehető összegek továbbra is változatlanok.
Idén először nem az Eötvös Loránd Tudományegyetem került a HVG felsőoktatási rangsorának élére, hanem a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem.