Felvételi 2019: így hitelesíthetitek a jelentkezéseteket ügyfélkapus regisztráció nélkül Érettségi-felvételi
Eduline

Felvételi 2019: így hitelesíthetitek a jelentkezéseteket ügyfélkapus regisztráció nélkül

A szeptemberben induló képzések e-felvételizőinek hitelesíteniük is kell jelentkezésüket: erre a jelentkezési határidőt követően - amennyiben ezt még nem tettétek meg - 2019. február 22. éjfélig van lehetőségetek. De hogyan kell hitelesíteni Ügyfélkapu nélkül? Itt a válasz.

Hogyan hitelesíthetitek a jelentkezéseteket, ha nincs Ügyfélkapu-regisztrációtok?

Az e-felvételi felületéről kinyomtathatjátok a hitelesítő adatlapot, alá kell írnotok, és postáznotok kell (Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190 címre és célszerű ajánlott küldeményként küldeni).

A felvi.hu tájékoztatása szerint a beérkezett hitelesítő adatlapok feldolgozása néhány napot vesz igénybe. A feldolgozás eredményéről a jelentkezők e-mailben kapnak tájékoztatást, de az e-felvételi rendszerében is nyomon követhetik a jelentkezésük státuszát.

A felvételiző jelentkezési szándéka a hitelesítés után válik érvényessé. Amennyiben a hitelesítés eredményéről a néhány napos átfutási időt követően nem kaptok e-mailt, illetve a felületen nem látjátok annak eredményét, abban az esetben mindenképpen vegyétek fel a kapcsolatot a Felvi ügyfélszolgálatával.

Felvételi 2019: minden, amit tudni kell a hitelesítésről

Nem csak a jelentkezés leadása vagy a jelentkezési sorrend felállítása a lényeges, ha erre nem figyeltek, akkor az egész felvételit bukhatjátok.

„A tananyag is jobban megmarad, ha valamilyen élményt vagy emléket tudnak hozzá kötni” Közoktatás Székács Linda

„A tananyag is jobban megmarad, ha valamilyen élményt vagy emléket tudnak hozzá kötni”

Bóják között szlalomozó, alagutakon átbújó macskák. Így is lehet irodalmat tanulni vagy épp kötelező olvasmányokból számot adni a Terápiás és Segítő Macskákért Alapítvány rendhagyó irodalomóráján. A tanulás így nem csak szórakoztató, de észrevétlen is lehet, és olyan gyerekek is bevonódnak az órákba, akik általában vagy nem szólalnak meg, vagy a zavaró viselkedésükről ismertek.