Kezdődik az EFOTT: 90 ezren bulizhatnak Miskolctapolcán
Ma kezdődik Miskolctapolcán az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója, az EFOTT, amelyre a szervezők 90 ezer látogatót várnak.
Ma kezdődik Miskolctapolcán az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója, az EFOTT, amelyre a szervezők 90 ezer látogatót várnak.
David Guetta, Wiz Khalifa, Armin van Buuren, Alesso, Martin Solveig, Sven Väth, Steve Angello és Roni Size & MC Dynamite is fellép a szerdán Zamárdiban kezdődő MasterCard Balaton Sound fesztiválon.
Az új debreceni Nagyerdei Stadionban és környékén rendezik meg július 23. és 27. között a idei Campus Fesztivált - közölte a fesztivál sajtófőnöke.
Az Edda, a Karthago és a P. Mobil is fellép az EFOTT-on júliusban, Miskolctapolcán.
Megvannak az idei EFOTT első fellépői: a Quimby, a Kowalsky meg a Vega, a Beatrice, a Magashegyi Underground, valamint az Anna and the Barbies is játszik júliusban Miskolctapolcán.
Mínusz 3128 – ennyivel csökkent az állami ösztöndíjas képzések száma a 2025-ös pótfelvételin. Ez összességében mintegy 36 százalékkal kevesebb, mint az előző évben. Ennek ellenére vannak olyan egyetemek, melyek kifejezetten jól jártak, de arra is akad példa, ahol kereken ezer férőhellyel kevesebb állami ösztöndíjas helyet hirdettek meg a pótfelvételin.