2014. február. 11. 08:21 Eduline Utolsó frissítés: 2014. február. 11. 08:21 Közoktatás

Visszamenne az iskolába a harmadikról lezuhant diák

Visszamenne osztálytársai közé az a 17 éves diák, aki januárban leugrott a székesfehérvári Árpád Szakképző Iskola aulájának harmadik emeletéről - írja a Blikk.

A Blikk korábban arról írt, hogy a diák valószínűleg iskolatársai szekálása miatt vetette le magát a harmadik emeletről - súlyos sérülésekkel került kórházba, több csontja eltört, leszakadt a lépe, agyi ödéma alakult ki nála, és kómába került.

A lap úgy tudja, a fiú már jól van, arcsérülései miatt még csak pépeset tud enni, de már hiányolja a barátait, akiket nem láthatott eddig. Szülei - akik egyelőre nem döntötték el, a kezelések után visszaengedik-e fiukat az iskolába - nem mondták el neki, hogy mi történt, pszichológussal egyeztetve arra jutottak, hogy jobb, ha magától jönnek elő az emlékei.

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon Campus life Rodler Lili

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon

Átlagosan 70-80 ezer forintot költenek a diákok egy nyári fesztiválon, de szállással együtt a költségek akár a 200 ezer forintot is elérhetik. Nem reprezentatív felmérésünkben több mint harmincan meséltek arról, hova készül idén bulizni, mennyit szán rá, mi alapján választja ki a kedvenc nyári fesztiválját.