Tegye fel a kezét, aki látott már patkányt az iskolában! Detroitban nem jó most iskolásnak lenni Közoktatás
Eduline

Tegye fel a kezét, aki látott már patkányt az iskolában! Detroitban nem jó most iskolásnak lenni

Komoly gondok vannak a csődöt jelentett város oktatásával.

Detroit a válságban ment tönkre, a helyiek egy komoly hányada elhagyta az egykor milliók által lakott várost.

Bár a város helyzete azóta nagyjából rendeződött, az oktatás továbbra is szörnyű állapotban van. Erről korábban már mi is írtunk.

Az AJ+ nemrég a város iskoláiban forgatott, és elképesztő állapotokról számolt be. Csótányok, használhatatlan tornaterem, eszközhiány – ezek a legfőbb gondok ma.

 

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon Campus life Rodler Lili

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon

Átlagosan 70-80 ezer forintot költenek a diákok egy nyári fesztiválon, de szállással együtt a költségek akár a 200 ezer forintot is elérhetik. Nem reprezentatív felmérésünkben több mint harmincan meséltek arról, hova készül idén bulizni, mennyit szán rá, mi alapján választja ki a kedvenc nyári fesztiválját.