Decembertől a szülők csak védettségi igazolvánnyal mehetnek be az iskolákba Közoktatás
Eduline

Decembertől a szülők csak védettségi igazolvánnyal mehetnek be az iskolákba

December elsejétől csak azok a szülők léphetnek be az iskolákban, akik bemutatják a védettségi igazolványukat.

A Telex birtokába került levélben az Oktatási Hivatal arról tájékoztatja az iskolaigazgatókat, hogy december elsejétől szigorítani kell az épületbe belépés szabályain.

Ha a diákokat iskolába kísérő vagy onnan hazakísérő szülőnek nem lesz védettségi igazolványa, csak egy kijelölt pontig léphet be az iskola területére.

Szuper téli programajánló: így űzhetitek el az unalmat a korai sötétedésben Campus life Gál Luca

Szuper téli programajánló: így űzhetitek el az unalmat a korai sötétedésben

Bár sokak kedvét szegi, hogy decemberben már délután négykor besötétedik, a tél mégis rengeteg olyan élményt tartogat, amely segít ráhangolódni az ünnepekre – akár kint, akár bent keresünk feltöltődést. Íme néhány hangulatos program, amivel feldobhatjátok a sötét téli délutánokat és hétvégi estéket. Sőt, egy napra még önkéntesek is lehettek a Bike Maffiánál.