Vajon mit szóltak az ELTE könyvtárosai, amikor ezt találták egy kötetben? Fotó Felsőoktatás
Eduline

Vajon mit szóltak az ELTE könyvtárosai, amikor ezt találták egy kötetben? Fotó

Ilyennel sem találkozni minden nap egy könyvtárban.

Valaki egy óvszer csomagolóját hagyta valaki egy könyvben, amit a meglepő tartalommal együtt annak rendje és módja szerint vissza is vitt az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárba.

A könyvtár csapata azonnal posztolta is a meglepetésről készült fotót.

A könyv egyébként nem tűnik ennyire izgalmasnak azzal a címmel, hogy "A halványtól a mélyzöldig. A globális környezetvédelmi mozgalom negyed százada".

(Magyar Narancs)
Lőelmélettel, túléléssel, de a történelemmel is képben kell lenniük azoknak, akik honvédelmi alapismeretekből érettségiznek Érettségi-felvételi Székács Linda

Lőelmélettel, túléléssel, de a történelemmel is képben kell lenniük azoknak, akik honvédelmi alapismeretekből érettségiznek

Talán az egyik legkomplexebb érettségi vizsga a honvédelmi alapismeretek, amit feltehetően csak azok választanak, akik katonának állnának vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem valamelyik releváns képzésén tanulnának tovább. Nektek sikerülne a középszintű vizsga? Cikkünk végén ezt is tesztelhetitek.