Videó: ez az eredmény, ha valaki minden nap lefényképezi magát Felsőoktatás
Eduline

Videó: ez az eredmény, ha valaki minden nap lefényképezi magát

2006 szeptembere és 2012 májusa között minden egyes nap megörökítette magát egy lány.

2006 szeptembere és 2012 májusa között minden egyes nap megörökítette magát egy lány. Bár nem sokat tudunk meg róla, az egyik fotó elárulja, hogy az elmúlt öt és fél év alatt megszerezte a diplomáját. A fényképekből készült videót feltöltötte a YouTube-ra, ahol négy nap alatt több mint másfél millióan nézték meg.
„Nem lehet azonnal bevágni az egyest, ha valaki nem tud kötelet mászni” – a differenciálásban hisz az 50 éve tanító testneveléstanár Közoktatás Palotás Zsuzsanna

„Nem lehet azonnal bevágni az egyest, ha valaki nem tud kötelet mászni” – a differenciálásban hisz az 50 éve tanító testneveléstanár

Kevés a tornaterem, feszesek a 45 perces órák, a gyerekek pedig egyre eltérőbb fizikai állapotban vannak. Varga András karrierje során sok mindent látott és a mai napig a tudatos tervezésben és a differenciálásban hisz. Szerinte azokat a gyerekeket is lehet motiválni, akik sorra hozzák a felmentéseket és mindenkivel meg lehet szerettetni a sportot.