2010. május. 12. 11:17 Eduline Utolsó frissítés: 2010. május. 12. 11:28 Felsőoktatás

Új vezető a HÖOK élén januártól, a régi elnök lemondott

Új elnöke lesz a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának, januártól Nagy Dávid, a győri egyetem közgazdász hallgatója irányítja két évig a hallgatói szervezetet.

A hétvégi tisztújító közgyűlésen, amelyről szerdán tájékoztatták az MTI-t, személyes okokra hivatkozva benyújtotta lemondását Miskolczi Norbert, a HÖOK 2007 óta hivatalban lévő elnöke. A napi ügyek intézését így Körösparti Péter, a Debreceni Egyetem hallgatója vette át ügyvezető elnökként.

A közlemény szerint Nagy Dávid 2011. január 1-től irányítja a HÖOK-ot. A Széchenyi István Egyetem huszonöt éves közgazdászhallgatója, a HÖOK vezetésében eddig a külügyekért felelős elnökségi tagként vállalt szerepet.


mti

 

 

„A tananyag is jobban megmarad, ha valamilyen élményt vagy emléket tudnak hozzá kötni” Közoktatás Székács Linda

„A tananyag is jobban megmarad, ha valamilyen élményt vagy emléket tudnak hozzá kötni”

Bóják között szlalomozó, alagutakon átbújó macskák. Így is lehet irodalmat tanulni vagy épp kötelező olvasmányokból számot adni a Terápiás és Segítő Macskákért Alapítvány rendhagyó irodalomóráján. A tanulás így nem csak szórakoztató, de észrevétlen is lehet, és olyan gyerekek is bevonódnak az órákba, akik általában vagy nem szólalnak meg, vagy a zavaró viselkedésükről ismertek.