Magyar feladványon pörög a net: te meg tudod fejteni? Felnőttképzés
Eduline

Magyar feladványon pörög a net: te meg tudod fejteni?

A Facebook közönsége szinte megőrült a magyar grafikus feladványától, már több, mint 100 ezren osztották meg a posztját és a külföldi lapok is lehozták a rajzot.

Dudás Gergely a Facebookon osztott meg egy képet, ahol egy pandát kell megtalálni. A kép eszméletlen sikereket ér el, már több mint 100 ezren osztották meg és a külföldi lapok is sorra hozzák le.

 

Ti megtaláltátok a pandát?

Ha még több feladványt szeretnétek, kattintsatok ide.

Nem vettek fel az egyetemre? Mutatjuk, milyen lehetőségeitek vannak Érettségi-felvételi Gál Luca

Nem vettek fel az egyetemre? Mutatjuk, milyen lehetőségeitek vannak

Megérkeztek a 2025-ös felvételi ponthatárok, ám nem mindenki örülhetett a szerdai SMS-nek. Több tízezer jelentkező maradt le a vágyott szakokról, sőt sokan egyáltalán nem kerültek be semmilyen képzésre. Ha te is azok közé tartozol, akik nem nyertek felvételt, ne keseredj el: több alternatíva is a rendelkezésedre áll. Cikkünkben összegyűjtöttük, milyen lehetőségek közül választhatsz, ha első körben nem sikerült bejutni az egyetemre vagy főiskolára.