Friss fotók: így futottak neki a harmadik vizsganapnak az érettségizők Érettségi-felvételi
Eduline

Friss fotók: így futottak neki a harmadik vizsganapnak az érettségizők

Kezdetét vette az érettségi legfontosabb hetének harmadik vizsganapja. Ma a történelemvizsgával kell megküzdeniük az érettségizőknek.

A középszintű történelemérettségi hivatalos megoldását itt találjátok meg, az emelt szintűét pedig itt.

Itt találtok minden fontos információt a történelemérettségivel kapcsolatban, percről percre követhetitek velünk a történéseket.

Itt megtaláljátok, hogy milyen témaköröket kaptak a diákok az érettségi első részében.

Megvannak az esszéfeladatok témái is, azokról itt olvashattok.

Nehézkesen indult néhány érettségiző napja Budapesten, de megoldódott a 3-as metró okozta fennakadás is, amiről már korábban beszámoltunk.

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon Campus life Rodler Lili

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon

Átlagosan 70-80 ezer forintot költenek a diákok egy nyári fesztiválon, de szállással együtt a költségek akár a 200 ezer forintot is elérhetik. Nem reprezentatív felmérésünkben több mint harmincan meséltek arról, hova készül idén bulizni, mennyit szán rá, mi alapján választja ki a kedvenc nyári fesztiválját.