Több tízezer diákra vár újabb vizsga: kezdődik a középszintű szóbeli érettségi Érettségi-felvételi
Eduline

Több tízezer diákra vár újabb vizsga: kezdődik a középszintű szóbeli érettségi

Kezdődik a középszintű szóbeli érettségi: a diákok június 16-tól 27-ig vizsgáznak a középiskolákban.

Kezdődik a középszintű szóbeli érettségi: a diákok június 16-tól 27-ig vizsgáznak a középiskolákban.

Az idei érettségi szezon másfél hónapja tart, a végzős középiskolások május 5-én, az írásbeli magyarérettségivel kezdték meg a vizsgaidőszakot. A 2014-es érettségiről itt találjátok legfrissebb cikkeinket.

Tetszett a cikk? Kövess minket a Facebookon is, és nem fogsz lemaradni a fontos hírekről!

"Elveszik a lehetőséget a normális sportolástól" - a szülőknek és a diákoknak is teli a hócipője a mindennapos testneveléssel Közoktatás Székács Linda

"Elveszik a lehetőséget a normális sportolástól" - a szülőknek és a diákoknak is teli a hócipője a mindennapos testneveléssel

Míg a mindennapos testnevelésre vonatkozó szabály szigorításával a kormány a gyerekek egészségét kívánta erősíteni, a szülők szerint a hatás éppen ellentétes: a diákok kimerülnek, frusztráltak lesznek, és lassan elidegenednek a mozgástól a heti öt iskolai testnevelés miatt, amik közül tavaly óta már csak a versenysportolók hagyhatnak ki kettőt.