Felvételiztek? Akkor ne holnapra tervezzétek az online ügyintézést Érettségi-felvételi
Eduline

Felvételiztek? Akkor ne holnapra tervezzétek az online ügyintézést

Leállás lesz a felvételizők két legfontosabb oldalán.

Ha ügyeket akartok intézni, számítsatok rá, hogy mind a Felvi, mind pedig az Oktatási Hivatal oldala pár órára leáll holnap délelőtt.

A szolgáltató tervezett fejlesztései miatt 2016. június 28-án kedden 10 órától várhatóan 2-3 órás időtartamra nem lesz elérhető a Felvi, és így honlapunk olyan szolgáltatásai sem, mint például az E-felvételi – írja a Felvi.

A tervek szerint 15 óra után lehet majd ismét használni a két felületet.

Pénteken személyesen nem lehet majd ügyeket intézni.

Az idei felvételivel kapcsatos minden hírt megtaláltok itt.

Ötletük sincs a Harvardon tanuló külföldi hallgatóknak, mi történik, ha a Trump-kormány miatt nem tanulhatnak tovább az egyetemen Felsőoktatás Székács Linda

Ötletük sincs a Harvardon tanuló külföldi hallgatóknak, mi történik, ha a Trump-kormány miatt nem tanulhatnak tovább az egyetemen

Hétezer fő. Körülbelül összesen ennyi hallgatónak és oktatónak kellene elhagynia a világ egyik legjobbnak vélt felsőoktatási intézményét, a Harvardot, ha a Trump-kormány beváltja a fenyegetéseit és a következő félévtől kezdve az egyetem nem fogadhat külföldi hallgatókat. A diákok szerint ez példa nélküli intézkedés lenne, a kérdéseikre pedig senki sem tudja a választ; talán még maga az amerikai jogrendszer sem. Érintett magyar hallgatókkal beszélgettünk.