Mit szóltok hozzá?

Több mint 1500 szavazattal jelenleg a veszprémi Vetési Albert Gimnázium egyik végzős osztályának a tablója vezet az idei Tablóversenyen. Ez az:

▶Vetési Albert Gimnázium | 13.D ✔ #tablóverseny #vote

PTE Tablóverseny 2016 (@tabloverseny_2016) által közzétett fénykép,

A második helyen a szintén veszprémi Lovassy egyik tablója áll, amit az örökké aktuális Star Wars tematikájára hegyeztek ki:

▶Lovassy László Gimnázium | 13.C ✔ #tablóverseny #vote

PTE Tablóverseny 2016 (@tabloverseny_2016) által közzétett fénykép,

Szavazni a Tablóverseny Facebook-oldalán lehet.

A szerintünk legjobb tablókat ebben a cikkünkben gyűjtöttük össze. Ebben pedig a legfurcsábbakat.

Tányértörés, szőlőszemek, piros fehérnemű – ilyen szokásokkal köszöntik az új évet a világ körül Campus life Palotás Zsuzsanna

Tányértörés, szőlőszemek, piros fehérnemű – ilyen szokásokkal köszöntik az új évet a világ körül

Szilveszter éjszakája világszerte az újrakezdésről, a reményről és a közös ünneplésről szól – de míg nálunk pezsgővel, lencsével és tűzijátékkal köszöntjük az újévet, más országokban egészen meglepő hagyományok élnek. Van, ahol szőlőt esznek, máshol tányérokat törnek, vagy éppen piros fehérneművel próbálják bevonzani a szerencsét. Körbenéztünk, hogyan ünneplik a szilvesztert a világ különböző pontjain.