Érettségi bankett és 50 ezer forint jár a legjobb szalagavató táncért Érettségi-felvételi
Eduline

Érettségi bankett és 50 ezer forint jár a legjobb szalagavató táncért

Komplett érettségi bankettet vagy ötvenezer forintot nyerhet az a csapat, amelyik a legjobb produkciót mutatja be a szalagavató táncok március 26-i székesfehérvári versenyén.

A vetélkedőt ötödik alkalommal rendezik meg a Táncházban, tizennégy végzős osztály, köztük öt székesfehérvári és három budapesti csapat nevezett be - mondta Ollerinyi Tamás, a verseny szervezője.
   
A diákok produkcióját szakértőkből álló zsűri értékeli. A legkiválóbb teljesítményt nyújtó táncosok a Táncházban rendezhetik meg az érettségi bankettjüket, amelyhez kétfogásos nyereményvacsora is tartozik, illetve 50 ezer forinttal gazdagíthatják az osztálypénztárt.

Szalagavató táncok versenye: tizennégy osztály nevezett be

A verseny megrendezését az a szándék motiválta, hogy a végzős osztályok lehetőséget kapjanak a hónapokig tanult szalagavató táncok ismételt bemutatására. A versenynek eddig minden évben nagy sikere volt.

MTI

 

Lőelmélettel, túléléssel, de a történelemmel is képben kell lenniük azoknak, akik honvédelmi alapismeretekből érettségiznek Érettségi-felvételi Székács Linda

Lőelmélettel, túléléssel, de a történelemmel is képben kell lenniük azoknak, akik honvédelmi alapismeretekből érettségiznek

Talán az egyik legkomplexebb érettségi vizsga a honvédelmi alapismeretek, amit feltehetően csak azok választanak, akik katonának állnának vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem valamelyik releváns képzésén tanulnának tovább. Nektek sikerülne a középszintű vizsga? Cikkünk végén ezt is tesztelhetitek.