Izgalmas műveltségi teszt estére: most kiderül, ki teljesít a legjobban nyomás alatt Kvíz
Eduline

Izgalmas műveltségi teszt estére: most kiderül, ki teljesít a legjobban nyomás alatt

Lássuk be, életünk során nem sokan találkozunk csak úgy fizikaérettségi feladatsorokkal a hétköznapokban. Pedig akár hiszitek, akár nem, az érettségi első részében azok, akik középszinten vizsgáznak egy izgalmas tesztet kapnak.

Most a legutóbbi vizsga kérdéseiből válogattunk nektek, tippelni is ér, de meglepődnétek, hogy mennyi mindent fizikatudás nélkül, egyszerű logikával meg lehet válaszolni.

Ha további kvízeket próbálnátok ki, kattintsatok ide!

Jó, ha délután 4-kor kapnak főtt ételt - középiskolák tucatjai működnek menza nélkül szerte az országban Közoktatás Székács Linda

Jó, ha délután 4-kor kapnak főtt ételt - középiskolák tucatjai működnek menza nélkül szerte az országban

Az a kisebb probléma a közétkeztetéssel kapcsolatban, hogy a diákoknak nem jut elég idejük a menzán felszolgált ebéd elfogyasztására. A nagyobb, hogy - főként a középiskolák esetében - menza sem áll rendelkezésre, így a tanulók leghamarabb akkor jutnak főtt ételhez, amikor a tanítás után hazaérnek.