Izgalmas földrajzi teszt: tudjátok a választ a következő kérdésekre? Kvíz
Eduline

Izgalmas földrajzi teszt: tudjátok a választ a következő kérdésekre?

Mit tippeltek, mennyi idő alatt nőnek a cseppkövek egy centimétert? Izgalmas földrajzi-műveltségi teszt. Nektek hibátlan lesz?

Itt találjátok a tesztet:

Ha még több kvízt kipróbálnátok, kattintsatok ide.

Izgalmas matekteszt: tudtok annyit, mint egy idén felvételiző általános iskolás?

Január 18-án tartották az idei középiskolai felvételi írásbeli vizsgáját matekból és magyarból is. Vajon tudtok annyit, mint egy nyolcadikos diák? Most letesztelhetitek ezzel a matekkvízzel.

Tetszett a cikk? Iratkozz fel hírlevelünkre

Ha szeretnéd megkapni legfrissebb cikkeinket az érettségiről, az egyetemi-főiskolai és a középiskolai felvételiről, ha érdekelnek a felsőoktatás, a közoktatás, a nyelvoktatás és a felnőttképzés legfontosabb változásai, iratkozz fel hírleveleinkre.

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon Campus life Rodler Lili

Akár 200 ezer forint is elmehet egy négynapos fesztiválon

Átlagosan 70-80 ezer forintot költenek a diákok egy nyári fesztiválon, de szállással együtt a költségek akár a 200 ezer forintot is elérhetik. Nem reprezentatív felmérésünkben több mint harmincan meséltek arról, hova készül idén bulizni, mennyit szán rá, mi alapján választja ki a kedvenc nyári fesztiválját.